konto biznesowe

Konto Firmowe Banku BNP Paribas w promocji: Korzyści dla Twojej Firmy

Prowadzenie firmy to wymagające zadanie, które wymaga nie tylko zaangażowania i ciężkiej pracy, ale także odpowiednich narzędzi finansowych. Wybór odpowiedniego konta firmowego jest kluczowy dla sukcesu biznesowego. W tym artykule przyjrzymy się ofercie Banku BNP Paribas, która może być idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Continue Reading
szkolenia dla pracowników

Szkolenia sprzedażowe dla Twoich pracowników

Szkolenia sprzedażowe są kluczowym elementem w rozwoju każdej firmy, zwłaszcza tych, które działają w branży handlowej. Takie szkolenia pomagają pracownikom zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego przeprowadzania sprzedaży, co z kolei wpływa na rozwój całej organizacji.

Continue Reading
USEME - Big Red - Kursy, Szkolenia, Doradztwo

Faktura VAT i Useme. Jak wystawiać faktury VAT przez Useme będąc osobą prywatną? Jesteś freelancerem lub chcesz wystawić f-vat? Sprawdź jak to zrobić!

Wystawianie faktur VAT przez osoby prywatne jest niemożliwe, ale często znajdujemy się takiej sytuacji, w której jesteśmy proszeni np. przez pracodawcę, partnera biznesowego czy klienta, aby taką fakturę wystawić. Sytuacja ta może pojawić się, gdy jesteśmy freelancerami, wykonujemy dla kogoś zlecenie lub dzieło. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest…

Continue Reading
Google Maps

Wizytówka na Google Maps — Czym jest, dlaczego warto być widocznym na Google Maps i jak pozycjonować wizytówkę?

Wizytówka firmy na Google Maps to bardzo ważny element promocji w internecie. Dzięki niej możemy pozyskiwać wielu klientów oraz stawać się coraz bardziej rozpoznawalnymi w sieci. Wiele osób jednak nie wie, czym tak do końca jest, dlaczego warto być widocznym na Google Maps, a także że można pozycjonować taką wizytówkę…

Continue Reading
kfs

Krajowy Fundusz Szkoleniowy – jak uzyskać dofinansowanie?

Krajowy Fundusz Szkoleniowy to program z którego można uzyskać dofinansowanie przeznaczone na szkolenia, które przyczynią się do podniesienia i rozwoju kompetencji własnych i swoich pracowników. Z dofinansowania mogą skorzystać wszystkie przedsiębiorstwa, które zatrudniają min. jedną osobę na umowę o pracę.

Continue Reading