Jeżeli mają Państwo jakikolwiek problem, wątpliwości, pytania związane z funkcjonowaniem strony www, umieszczoną w nim ofertą, usługami, realizacją zamówień czy płatnościami nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Jak się z nami skontaktować ?

Pocztą elektroniczną:

biuro@big-red.eu

Telefnicznie:

(+48) 728 80 00 68

Listownie:

BIG RED Sp. z o.o.
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
00-020 Warszawa
ul. Chmielna 2 lok. 31

Napisz do nas…

Pola oznaczone znakiem * są wymagane

    Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ADO biuro@big-red.eu spod adresu, którego zgoda dotyczy.

    Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest BIG RED Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-020, na ulicy Chmielna 2 lok. 31. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO na adres biuro@big-red.eu. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem.
    Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

    Spodobał Ci się ten wpis? Podaj dalej!