BIG RED Sp. z o.o. to firma o charakterze szkoleniowo – edukacyjnym i od początku swojego istnienia do chwili obecnej organizacja prężnie rozwija się na rynku w branży usług edukacyjnych oraz szkoleń zawodowych na terenie całej Polski.


Głównym celem działalności naszej firmy jest pozyskiwanie środków przeznaczonych na realizację szkoleń dla przedsiębiorców, kształcenie osób dorosłych oraz młodzieży w różnych specjalnościach w formach szkolnych i kursowych.

Podstawą struktury organizacyjnej jest grupa aktywnych trenerów, która realizuje zajęcia zgodnie z programem i harmonogramem opracowanym odrębnie dla każdego prowadzonego kursu lub szkolenia.

Stawiamy na wysoką jakość kształcenia oraz wygodną formę zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności, postępujemy wg najwyższych standardów jakości co potwierdza posiadany przez Nas Certyfikat systemu zarządzania jakością wg. ISO 9001:2015 (PN-EN ISO 9001:2015) – w zakresie usług szkoleniowych, doradztwa i zarządzania projektami.

Specjalizujemy się w projektach związanych z usługami rozwojowymi dla MŚPszkoleniach komputerowych, kursach zawodowych i specjalistycznych oraz kursach językowych.

ISO 9001:2015-10

Warsztaty – ćwiczenia, zadania grupowe i indywidualne, quizy, testy, inspirujące gry symulacyjne.

Trenerzy – kompetentni z praktycznym doświadczeniem biznesowym, menedżerskim, niejednokrotnie wykładowcy na renomowanych uczelniach.

Szkolenia – dopasowane są do aktualnych trendów na rynku i oparte na case studies, z naciskiem na zdobycie konkretnych, praktycznych umiejętności.

Certyfikaty – zaświadczenia wystawiane po ukończenie szkolenia dla uczestników.

Klienci – polscy przedsiębiorcy z sektora mikro, małych, średnich oraz dużych firm z wszystkich branż.

Portfolio – regularnie uzupełniane o nowe szkolenia zgodnie z najnowszymi trendami i potrzebami na rynku.

Uzyskaj do 80% dofinansowania na realizację szkoleń z Bazy Usług Rozwojowych PARP.

Kliknij tutaj!

Kto może otrzymać dofinansowanie z BUR?

Z dofinansowania ze środków unijnych do szkoleń mogą skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz ich pracownicy, którzy wykonują pracę na podstawie umowy o pracę.

W jaki sposób uzyskać dofinansowanie na szkolenia?

  • Wybierz interesujące Cię nasze szkolenie w Bazie Usług Rozwojowych.
  • Skontaktuj się z Operatorem właściwym dla miejsca Twojej działalności, który pomoże Ci wypełnić wniosek zgłoszeniowy i określi ramy wejścia do projektu oraz poziom dofinansowania.
    Podpisz Umowę z Operatorem.
  • Zapisz się na interesujące Cię szkolenie za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych PARP.
  • Zrealizuj szkolenie, oceń je oraz opłać fakturę.
  • Otrzymaj refundację – skontaktuj się z Operatorem z którym podpisywałeś umowę i otrzymaj odpowiednie dofinansowanie.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat szkolenia, terminu, procesu dofinansowania, skontaktuj się z nami korzystając z zakładki kontakt.

Spodobał Ci się ten wpis? Podaj dalej!